nickcommercial
دوشنبه , ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
خانه / شکلات ایرانی / فروش شکلات تخته ای رنگی ایرانی

فروش شکلات تخته ای رنگی ایرانی

روکش بسیاری از کیک ها، شیرینی ها و دسر ها شکلات می باشد. به همین دلیل شکلات یکی از مهمترین مواد اولیه در کارگاه های تولید کیک و شیرینی است. شکلات ذوب شده محصولی ست که در دمای اتاق به صورت مایع می باشد. استفاده از این محصول در قنادی ها سبب افزایش سرعت کار و همچنین صرفه جویی در انرژی خواهد بود. چرا که ذوب کردن شکلات تخته ای به زمان و انرژی قابل توجهی نیاز دارد.

فروش شکلات تخته ای رنگی ایرانی

انواع شکلات تخته ای دوریکا

انواع شکلات تخته ای دوریکا یکی از معروف ترین برند ها در زمینه ی تولید شکلات تخته ای شرکت دوریکا است. دوریکا عرضه کننده شکلات ذوب شده با سابقه زیاد خود در زمینه تولید شکلات تخته ای رنگی سهم خیلی خوبی در بازار فروش را به خود اختصاص داده . شکلات های تخته ای دوریکا با درصد تلخی مختلف نیز قابل تهیه می باشند .


شکلات تخته ای دوریکا در انواع زیر تولید می شود :

 • تخته ای شیرین .
 • تخته ای تلخ .
 • تخته ای سفید .
 • تخته ای رنگی(میوه ای) . 


همچنین این شکلات ها در دو گروه کارگاهی و غیر کارگاهی با وزن متفاوت عرضه می گردند :

 • تخته ای یک کیلو گرمی (کارگاهی) .
 • تخته ای ۲۲۰ گرمی (مصرف خانگی) .


 

اما پیش از خرید شکلات ذوب شده باید مشخصات شکلات خوب را بررسی کنیم.بر خلاف تصور عموم،شکلات خوب سفت و محکم نیست و زود آب می شود. اگر شکلات حتی در آفتاب هم آب نشود یعنی در تولید آن به جای استفاده از کره کاکائو، از روغن های گیاهی دیگری استفاده شده که از کیفیت شکلات کم می کنند(کره ی کاکائو در دمای ۳۷ درجه ی سانتی گراد ذوب می شود). ظاهر شکلات خوب، براق است. و ته مزه ی شکلات خوب، به تلخی میزند.ظاهر کدر و تلخ نبودن شکلات نشانه ی شکر بیش از اندازه در شکلات است .متاسفانه در اکثر فروشگاه ها شرایط مناسب نگهداری شکلات وجود ندارد.

معمولا شکلات ها و تافی ها در یک قفسه قرار می گیرند. در حالی که نقطه ی ذوب شکلات خیلی پایین تر از تافی می باشد.شکلات مرغوب در دمایی که برای نگهداری تافی مناسب است آب می شود .

صادرات شکلات تخته ای

صادرات شکلات به عراق این روزها بازار بسیار گرمی دارد. در این راستا، از پیشنهادات اخذ نمایندگی در عراق و نیز سایر کشورها برای شکلات تخته ای دوریکا استقبال می شود. برای دریافت نمایندگی در سایر کشورها:

 • فرم اخذ نمایندگی توسط متقاضی پر می شود .
 • نمونه فروش شکلات ذوب شده مورد نظر ارسال می شود .
 • در صورت تایید مرحله قبل، قیمت نهایی اعلام می شود .
 • توافقات لازم در رابطه با نحوه ارسال انجام می گیرد .

لازم به توضیح است که در رابطه با صادرات شکلات به عراق و سایر کشورها؛ انواع دراژه های مغزدار شکلاتی دوریکا نیز قابلیت فروش بین المللی را دارد. این دراژه ها دارای مغزهای مختلف مانند بادام، نخودچی، پسته، بادام زمینی و … می باشند. رنگ های زیبا و طعم خوب دراژه های شکلاتی دوریکا؛ عامل جذب خریداران به سمت این محصول دوست داشتنی است .

جهت سهولت کار متقاضیان محترم، مذاکرات اولیه برای فروش شکلات تخته ای و دراژه های شکلاتی به صورت تلفنی انجام می شود و نیازی به حضور در محل نیست .

نخستین کارخانه ی تولید شکلات را دو برادر روسی ۶۰ سال پیش در تبریز افتتاح کردند.اما امروزه صادرات شکلات به روسیه از بازو های اقتصادی مهم در بازار شکلات ایران است.

نماینده فروش شکلات ذوب شده در تهران

نماینده فروش شکلات ذوب شده در تهرانشکلات مایع محصولی پر کاربرد در تولید انواع شیرینی و دسر ها است. از طریق نمایندگی های فروش شکلات در تهران ،که به عرضه شکلات ذوب شده نیز می پردازند، می توانید بهترین شکلات ذوب شده را تهیه کنید.

همچنین کارگاه های قنادی که تولید بالایی دارند و بسته بندی های معمولی سه کیلوگرمی پاسخگوی تولیدشان نیست می توانند سفارش شکلات ذوب شده را در وزن دلخواه ثبت کنند و در کوتاه ترین زمان از طریق نمایندگی های فروشنده شکلات ذوب شده، سفارش خود را تحویل بگیرند . 

در شهر های بزرگ مراکزی وجود دارد که به عنوان نماینده فروش شکلات ذوب شده به پخش شکلات ذوب شده می پردازند.

بازار خرید و فروش شکلات سفید

بازار خرید و فروش شکلات سفیددانه ی کاکائو از دو بخش تشکیل شده است. اول کره ی کاکائو و دوم کاکائوی جامد، که معمولا به صورت پودر تهیه و عرضه می شود. در تهیه ی شکلات سفید از کاکائوی جامد استفاده نمی شود. در واقع شکلات سفید از ترکیب کره ی کاکائو، شیر، شکر و افزودنی های دیگر به دست می آید. به دلیل این که در تولید شکلات سفید از کاکائوی جامد استفاده نمی شود، شکلات سفید خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی ندارد. طعم شکلات سفید معمولا برای بچه ها دلنشین تر از دیگر انواع شکلات است.

شکلات سفید نیز در تهیه ی بسیاری از دسر ها و شیرینی ها کاربرد دارد. اگرچه بازار خرید و فروش شکلات قهوه ای پر رونق تر است اما شکلات سفید هم طرفداران خاص خود را دارد. انواع شکلات های سفید داخلی و وارداتی در فروشگاه های سرتاسر کشور عرضه می شوند. شکلات های سفید نیز در درجه های کیفیتی گوناگون طبقه بندی می شوند و با توجه به کیفیت، کاربرد های مختلفی دارند. البته برند تولید کننده شکلات سفید نیز در تعیین کاربرد آن بی تاثیر نیست.

بهترین تولید کننده شکلات ذوب شده در ایران و جهان

بهترین تولید کننده شکلات ذوب شده در ایران و جهانکاکائو به عنوان یک نوشیدنی برای اولین بار در مکزیک رواج یافت. در فروشگاه شکلات ذوب شده مکزیکی از ادویه‌های مختلف مانند دارچین و گرد فلفل، استفاده می‌شود که طعم و عطر متفاوتی به این ماده غذایی بدهند .

امروزه اکثر شرکت های بزرگ تولید کننده ی شکلات در کشور، تولید شکلات ذوب شده را نیز در برنامه های خود قرار داده اند. صنعت شکلات در برخی از کشور‌ها بسیار قوی است؛ برای مثال آمریکا بزرگ‌ترین و بهترین تولید کننده ی شکلات در دنیا است. در بسیاری از شکلات‌ های تولید آمریکا مقدار زیادی بادام و بادام زمینی مصرف می‌شود. صنعت شکلات در آمریکا ۱۳ میلیارد دلار در سال فروش دارد.

یکی دیگر از ابر قدرت‌ ها در تولید شکلات کشور بلژیک است. مردم بلژیک ترجیح می‌دهند شکلات را به صورت دست ساز تولید کنند و در تولید آن از بهترین مواد اولیه استفاده می‌کنند یکی دیگر از بزرگ ترین تولید کنندگان شکلات انگلستان است. انگلستان به شکلات های اورگانیک معروف است .شکلات های تکه ای انگلستان در دنیا معروف اند. در سوییس نیز مصرف شکلات بسیار زیاد است. نکته ی جالب توجه در مورد شکلات های سوییسی، شکلات های فصلی است، مثلا شکلات های شاه بلوط در پاییز و شکلات های گلی در فصل بهار استفاده می گردد.

صنعت شکلات به شدت در حال رشد است.به طوری که کسب و کار جهانی پنجاه میلیارد دلاری در سال روی فروش و مصرف شکلات متمرکز شده است.این موضوع در بیشتر مناطق دنیا صدق می کند.اروپا ۴۵ درصد از درآمد شکلات دنیا را را دارد که معادل ۲۰ میلیارد دلار است.شرکت های بین المللی و اصلی شکلات در اروپا و آمریکا گرد هم جمع شده اند و «بیگ چاکلت»big chocolateرا پدید آورده اند.

سایت خرید شکلات ذوب شده

سایت خرید شکلات ذوب شدهبرای مصارف خانگی معمولا استفاده از شکلات تخته ای به صرفه تر است اما در کارگاه های تولید کیک و شیرینی و در قنادی ها استفاده از شکلات ذوب شده ی آماده بهتر خواهد بود.

با جست و جو در اینترنت سایت های بسیار زیادی را پیدا خواهید کرد که در زمینه ی فروش شکلات فعالیت می کنند.

شکلات ذوب شده نیز یکی از محصولاتی است که میتوانید از طریق این سایت ها بخرید.

شکلات ذوب شده معمولا در بسته بندی های سه کیلوگرمی عرضه می شود .سایت های فروش شکلات انواع بسته بندی ها را برای مشتریان عرضه می کنند.

اولین تولید کننده شکلات در کشور

اولین تولید کننده شکلات در کشور

شکلات ذوب شده دوریکا، معروف به شکلات مایع است که نمایندگی فروش عمده شکلات های صنعتی دوریکا، این محصول را به صورت مستقیم از درب کارخانه عرضه می کند. شرکت های شکلات سازی زیادی در ایران فعالیت دارند اما ویژگی های شکلات ذوب شده دوریکا که منجر به منحصر به فرد بودن آن شده در زیر آمده است :

 • روکش شکلات دوریکا پس از سفت شدن در یخچال دچار ترک خوردگی نمی شود.در نتیجه میتوانید از زیبایی دسر درست شده با دوریکا مطمئن باشید .
 • روکش شکلاتی دوریکا صاف و براق و یکدست خواهد بود .
 • شکلات مایع دوریکا در دمای اتاق تقریبا حالت خمیری و نیمه جامد دارد .
 • برای روان شدن شکلات مایع دوریکا فقط گرم کردن کافی است و نیازی به اضافه کردن روغن نیست .
 • شکلات ذوب شده دوریکا در دمای ۴۰ تا ۵۰ درجه سانتی گراد، به صورت روان و مایع است .

صادرات شکلات ذوب شده به کشور های اروپایی

صادرات شکلات ذوب شده به کشور های اروپاییدر بحث صادرات مواد غذایی،شیرینی و شکلات نقطه های قوت ایران محسوب می شوند.صدور شکلات به کشور های افغانستان،عراق و کشور های حاشیه ی دریای خزر صورت می پذیرد.صادرات شکلات به روسیه نیز روند خوبی دارد.شکلات ایرانی حتی به کشور های اروپایی و آمریکایی نیز صادر می شود. با توجه به این که کشور های اروپایی،خریدار شکلات ذوب شده نیز هستند صادرات شکلات ذوب شده به اروپا می تواند فعالیت سود آوری برای تجارت و صادر کنندگان باشد .

برند دوریکا با بسیاری از تاجرها و فروشندگان شکلات در سراسر کشور همکاری دارد و بسیاری از تاجران و افراد فعال حوزه شکلات در حال حاضر  به خرید شکلات دوریکا به صورت عمده و به قیمت کارخانه اقدام می نمایند. به طور کلی تولید شکلات در کشور ما توسط برند های مختلف و زیادی در حال انجام بوده است و هر کدام از این برند ها انواع مختلفی از شکلات را تولید و عرضه می کنند .

استقبال روسیه از شکلات ایرانی

استقبال روسیه از شکلات ایرانیهمان طور که گفته شد،صادرات شکلات به روسیه روند خوبی دارد و روسیه از شکلات ایرانی استقبال کرده است. با این که شکلات روسی کیفیت خوبی دارد،کیفیت و طعم شکلات های ایرانی توانسته است در دل مرد روسیه جای باز کند و شکلات های ایرانی توانسته اند سلیقه و ذائقه ی مردم روسیه را ارضا کنند.و این امر نشان می دهد که شکلات های ایرانی توانایی رقابت با نمونه های خارجی را دارند.شاید بد نباشد بدانید اولین کارخانه ی تولید شکلات در تبریز حدود ۶۰ سال پیش توسط روس ها راه اندازی شده بود .

جالب است بدانید در ایران خط تولید جداگانه برای شکلات ذوب شده صادراتی وجود ندارد. و شکلاتی که به دست مردم داخل کشور می رسد دقیقا همان کیفیت شکلات های صادراتی را دارا است .

فروشگاه معتبر شکلات دوریکا در مشهد

فروشگاه معتبر شکلات دوریکا در مشهد

برای تهیه شکلات دوریکا لازم نیست به بازارها مراجعه کرده و آن را از واسطه خریداری نمایید بلکه بهتر است آن را به طور مستقیم و به قیمت کارخانه خریداری کنید. بیشتر مردم امروزه نام برند دوریکا را در جا های مختلف شنیده و یا مشاهده کردند.چون برند دوریکا در حال حاضر یکی از بهترین و معتبرترین برند های تولید کننده شکلات در کشور ایران است .

شکلات تخته ای یکی از مهم ترین تولیدات این برندها بوده که در انواع مختلف طعم های میوه ای تولید می شود.
تاجران و افراد فعال صنعت شکلات در سراسر کشور همواره اقدام به خرید شکلات دوریکا مستقیما از کارخانه می نمایند.مشتریان عمده و تاجر ها برای خرید شکلات دوریکا به طور عمده بهتر است به مرکزهای دست اول مراجعه کنند .برند دوریکا محصولات خودش را به طور عمده توسط نمایندگی  مجاز فروش خود نیز به مشتریان عرضه می نماید.
علاوه بر این می توان انواع مختلف شکلات دوریکا را به صورت مستقیم از کارخانه نیز با قیمت دست اول خریداری نمود.
برای دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید عمده شکلات دوریکا به قیمت کارخانه توصیه می شود با کارشناسان و مشاوران فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید .

بزرگترین بازار شکلات ذوب شده در کشور

بزرگترین بازار شکلات ذوب شده در کشورپنجاه درصد از شکلات ایران در تبریز تولید می شود. بیشتر از هشتصد و پنجاه واحد تولیدی شیرینی و شکلات در این شهر وجود دارد.و محصولات این واحد های تولیدی به بیش از پنجاه کشور جهان صادر می شود.اما از آن جایی که معمولا پایتخت ها مراکز خرید و فروش بسیاری از محصولات اند میتوان گفت بزرگترین بازار شکلات ذوب شده در ایران نیز تهران است. و بیشترین خرید و فروش شکلات ذوب شده در تهران صورت می گیرد.

ولی در اکثر شهر های بزرگ نمایندگی های پخش و فروش شرکت های شکلات وجود دارند که دسترسی متقاضیان را ساده تر کرده اند .

شرکت واردات و صادرات شکلات ذوب شده

شرکت واردات و صادرات شکلات ذوب شده

بر خلاف تصورات اکثر مردم مبنی بر اینکه ایران پتانسیل توید و صادرات شکلات را ندارد و بیشتر شکلات های موجود در بازار ایران وارداتی ست،ایران از ظرفیت خوبی برای صادرات انواع شکلات از جمله شکلات ذوب شده برخوردار است.کشور های افغانستان و ترکیه بهترین بازار های فروش شکلات ایرانی هستند .

سرمایه گذاری در زمینه ی صادرات شکلات امروزه برای بسیاری از شرکت های واردات و صادرات جذاب شده است.عرضه ی محصولات در نمایشگاه های بین المللی همیشه راهی ست برای جذب مشتری های بین المللی.شرکت های صادر کننده ی شکلات می توانند محصولات مورد نظر خود را در نمایشگاه های بین المللی که سالیانه برگزار می شود ارائه کنند .

در صورت جلب حمایت دولت و سرمایه داران خصوصی،صنعت تولید شکلات میتواند از  طریق صادرات این محصول به سرتاسر دنیا ارز آوری فوق العاده ای برای کشور داشته باشد .

قیمت روز انواع شکلات

قیمت روز انواع شکلات

سایت های مختلفی به عرضه و پخش انواع شکلات می پردازند.بازه ی قیمت شکلات از قیمت های معمولی شروع میشود و به قیمت های خیلی بالا ختم میگردد.اکثر شکلات هایی که گران هستند وارداتی بوده و گران بودن آن ها به همین دلیل است. شکلات های با کیفیت تولید داخل می توانند جایگزین شکلات های وارداتی بشوند و در سبد خرید خانوار قرار بگیرند .

قیمت شکلات ها وابسته به مدل و بسته بندی آنها تفاوت دارد. شکلات های مغز دار گران تر بوده و در میان شکلات های مغزدار نیز شکلات های گردویی گران قیمت تر اند. با توجه به تعداد شکلات هایی (وزن) که در یک بسته بندی قرار دارند قیمت متفاوت خواهد بود.شکلات در بسته بندی های تزیینی معمولا قیمت بیشتری دارد .

قیمت روز انواع شکلات در سایت های فروشنده ی شکلات درج می شود.

تامین کننده شکلات ذوب شده در سراسر کشور

تامین کننده شکلات ذوب شده در سراسر کشوردوریکا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ی شکلات،با ایحاد نمایندگی های پخش و فروش شکلات ذوب شده در سراسر کشور امکان تهیه ی شکلات ذوب شده را برای هم وطنان در اکثر شهر های ایران فراهم کرده است.

شکلات ذوب شده ی دوریکا برای فیلینگ و پوشش تمام کیک ها،شیرینی ها و دسر ها مناسب است.اما در تولید شکلات ذوب شده تقریبا اکثر مواد اولیه به جز شکر وارداتی هستند. نا مساعد بودن اوضاع واردات مواد اولیه نیز تاثیر مستقیم بر میزان تولید و کیفیت تولید کارخانه ها شکلات داخلی خواهد گذاشت.

با این وجود دوریکا می کوشد بهترین و مرغوب ترین نوع شکلات را در اختیار مصرف کننده قرار دهد .دوریکا تامین کننده ی شکلات ذوب شده در سراسر کشور است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هدی میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
پاسخگویی تلگرام: hodamir@

مطلب پیشنهادی

شکلات ایرانی باراکا

قیمت خرید شکلات ایرانی برند باراکا

قیمت خرید شکلات ایرانی باراکا را باید از مدیران فروش این برند جویا شده و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *